Szybki kontakt

Infolinia: 801 000 657
tel. 91 888 87 87
tel. 91 888 97 97
fax: 91 888 90 90
email: info@maszty-flagi.com

Szybka dostawa

Transport masztów i flag
Zapewniamy dostawę masztów
i flag na terenie całego kraju.

strzalka Flagi

Możemy wyprodukować dla Ciebie prawie każdą flagę wraz z bardzo zróżnicowanymi nośnikami.

Potrzebujesz flag na:

  • maszty flagowe
  • słupy oświetleniowe
  • plażę
  • szybę samochodu
  • lub dowolną inną

Napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę.

Podstawowe produkty flagowe
Flagi firmowe, reklamoweFlagi firmowe, reklamowe

Jesteśmy w stanie wykonać flagi firmowe / reklamowe z dowolnym nadrukiem – dla nas nie ma ograniczenia co do nadruku. Wykonujemy flagi z prostym logo jak i z nadrukowanym pełnym zdjęciem. Posiadamy w ofercie bardzo zróżnicowany materiał – możemy wykonać flagi na zewnątrz ale i na grubym materiale jako banner reklamowy wewnątrz pomieszczenia. Więcej o flagach reklamowych przeczytasz w zakładce flagi firmowe.

 

Flagi WinderAlu, Beach FlagFlagi WinderAlu (Beach Flag)

Flagi WinderAlu zwane również Beach Flag lub BatFan posiadamy w ofercie maszty o wysokości od 1.75m do 4.2m wraz z całą gamą podstaw umożliwiających montaż masztów w piasku, trawniku czy na twardym podłożu jak asfalt lub chodnik. Maszty wykonane są z aluminium co zapewnia im lekkość a jednocześnie gwarantuje wytrzymałość. Więcej informacji znajdziesz wybierając flagi WinderAlu lub Maszty przenośne.

Flagi narodoweFlagi narodowe

Nie ograniczamy się jedynie do flag Polski. W naszej ofercie znajdziesz flagi wszystkich krajów w różnych rozmiarach i z różnym wykończeniem, pasującym do zawieszenia poziomego lub pionowego na maszcie jak również do montażu flagi na drzewu. Dokładny cennik flag znajdziesz w dziale flagi narodowe.

Flagi samochodoweFlagi samochodowe

Flagi w formacie 30x40cm + maszcik 37cm lub 51cm. Flagi przeznaczone do montażu na bocznej szybie samochodu. Jak w przypadku flagi reklamowej, możemy wykonać dowolny zadruk. Zdjęcia dostępnych maszcików znajdziesz w dziale flagi samochodowe.

Inne produkty które mogą Cię zainteresować
Zobacz ofertę masztów segmentowych   strzalka
Zobacz ofertę masztów przenośnych   strzalka