Szybki kontakt

Infolinia: 801 000 657
tel. 91 888 87 87
tel. 91 888 97 97
fax: 91 888 90 90
email: info@maszty-flagi.com

Szybka dostawa

Transport masztów i flag
Zapewniamy dostawę masztów
i flag na terenie całego kraju.

strzalka Flagi firmowe (reklamowe)

Flagi firmowe - reklamowe

Flagi reklamowe to w ostatnich latach jeden z najskuteczniejszych środków reklamy, ponieważ niezawodnie przykuwa wzrok klientów. Produkt ten jest szczególnie wart uwagi, ponieważ jako nośnik przekazu promocyjnego, flagi reklamowe używane są nie tylko do reklamy zewnętrznej (siedziby firm, targi, festyny), ale także wewnętrznej np. w sklepach czy halach targowych.

Najwyższa jakość wykonania to tylko jedna z licznych zalet produkowanych przez nas flag firmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zagwarantować, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkujemy flagi reklamowe, które wyróżniają się pod względem estetycznym i zaskakują swoją wytrzymałością. Tak solidne wykonanie gwarantuje to, iż nasze flagi reklamowe będą należycie spełniały swoje zadanie.

Oto rzeczy, które zyskują Państwo dzięki flagom firmowym Himmel Polska:

 • tani i skuteczny sposób na zbudowanie u klientów świadomości marki,
 • dynamiczną reklamą, która wyróżnia się na tle innych, standardowych tablic,
 • prestiżowy i profesjonalny wizerunek,
 • szybką realizację zleceń,
 • elastyczność i mobilność, gwarantowane przez łatwość złożenia flagi i wywieszenia jej w innym miejscu, czy też wymiany flagi reklamowej na inną.

Potrzebujemy 15 min. na przygotowanie dla Ciebie atrakcyjnej oferty

strzalka   Twoje flagi nie muszą być blade

Zależy nam by Twoje flagi przyciągały wzrok Klientów, ale by tak się stało ważne jest nasycenie kolorów nadruku – my o tym wiemy!

Jako producent flag reklamowych, oferujemy produkty w kolorach jak na fladze po lewej stronie. Prawda że jest różnica?

Tak drukujemy flagi

strzalka   Nadruk skupiający uwagę

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji flag reklamowych, dlatego zwracamy uwagę na to, aby kolory na produkowanych flagach były trwałe i intensywne. Nadruk wykonujemy za pomocą metody sitodruku bądź cyfrowo na najwyższej klasy maszynach, przy użyciu poddawanych procesowi utrwalania metodą termiczną, farb wodnych. Wielką wagę przykładamy do tego, aby obraz został prawidłowo naniesiony na dzianinę, a następnie odpowiednio utrwalony.

Wykonany przez nas druk odpowiada palecie kolorów PANTONE oraz CMYK.

Gotowy nadruk czytelny jest po obu stronach flagi (przenikalność obrazu wynosi u nas 100%), na odwrocie widoczny jest jako odbicie lustrzane.

Z jednego kawałka dzianiny możemy wykonać flagę o szerokości do 200 cm. Dowolnie większe flagi powstają poprzez zszycie kilku mniejszych flag.

strzalka   Wytrzymały materiał

Jako producent flag reklamowych, tworzymy dla Państwa flagi firmowe o wysokiej jakości wykonania, która jest zasługą specjalnie przygotowanej pod nadruk poliestrowej dzianiny o stabilizacji termicznej 210°C. To materiał zachowujący wysoką odporność na niepożądane działanie czynników atmosferycznych (łącznie z promieniami UV), trudno nasiąka wodą, jest wytrzymały mechanicznie, a także ma niski poziom absorpcji, co skutecznie chroni flagi reklamowe przed zabrudzeniami. Rodzaj używanej przez nas dzianiny zależy od indywidualnego zamówienia (gramatura od 90 do 365 g/m2).

Jeżeli potrzebujesz wydrukować reklamę na innym materiale niż typowa dzianina poliestrowa to zadzwoń do nas – posiadamy w ofercie bardzo zróżnicowany materiał

strzalka   Dowolne obszycie flag

Wytwarzane przez nas flagi są podwójnie szyte dookoła i zawierają wszytą taśmę wzmacniającą wraz z plastikowymi karabińczykami od strony masztu. Z kolegi flagi przeznaczone do wieszania na masztach z ramieniem u góry mają przeszyty dodatkowy tunel.

Przedstawiamy przykładowe, najbardziej popularne możliwości wykończenia flag:

Rodzaje obszycia flag

Jeżeli żaden z powyższych przykładów obszycia flag nie odpowiada Twoim potrzebom to oczywiście wykonamy flagi według Twoich potrzeb.

strzalka   Prześlij gotowy projekt lub zleć nam jego wykonanie

Będąc producentem oferujemy możliwość realizacji autorskich projektów przygotowanych przez Klienta, a także projektów, które przygotujemy dla Państwa od podstaw.

Jeżeli zdecydujesz się zlecić nam wykonanie flag według swojego projektu, ważne jest, aby spełniał on niżej wymienione wymogi techniczne:

Projekty z grafika wektorową:

 • format *.cdr, *.ai, *.eps, *.pdf
 • tekst zamieniony na krzywe
 • kolory CMYK lub Pantone

Projekty z grafiką rastrową:

 • format *.pdf lub *.tiff – kompresja LZW
 • projekt w skali 1:1 minimalnie 90 DPI.
 • spady na obszycia przygotujemy sobie sami

strzalka   Konserwacja flag

Metka na flagach

Flagi, by mogły zachować swój profesjonalny wygląd, powinny być regularnie prane, a zużyte niezwłocznie wymieniane. Warto pamiętać, iż brudna flaga źle wpływa na wizerunek firmy. Dlatego też, do wszystkich naszych flag dołączamy wszywki informujące o sposobie konserwacji naszych produktów. Flagi przed silnym zabrudzeniem uchroni ich okresowe zdejmowanie i oczyszczanie. Przed praniem opłukać flagę pod bieżącą wodą w celu usunięcia zgromadzonego kurzu. Prać w ogólnodostępnych środkach piorących w temp. 40-60°C.

Zaufały nam takie firmy jak
Inne produkty które mogą Cię zainteresować
Zobacz ofertę masztów segmentowych   strzalka
Zobacz ofertę masztów przenośnych   strzalka