Szybki kontakt

Infolinia: 801 000 657
tel. 91 888 87 87
tel. 91 888 97 97
fax: 91 888 90 90
email: info@maszty-flagi.com

Szybka dostawa

Transport masztów i flag
Zapewniamy dostawę masztów
i flag na terenie całego kraju.

strzalka Maszty flagowe, aluminiowe, segmentowe

Maszty segmentowe - zalety

Budowa tożsamości firmy jest istotna w takiej samej mierze jak oferowanie doskonałej jakości produktów. Dlatego nasze aluminiowe maszty flagowe są solidnymi nośnikiem logo, nazwy i kolorów, które stają się rozpoznawalne przez dużą liczbę odbiorców – każdego dnia przechodzących lub przejeżdżających obok siedziby danego przedsiębiorstwa. Tego typu materiały reklamowe fantastycznie sprawdzają się jako uzupełnienie kampanii marketingowej. Są też znakomitym sposobem na to, aby zapisać się w pamięci klientów składających wizyty w celu odbycia konsultacji. Takie wyróżnienie się na tle konkurencji daje nam przewagę, którą trudno zlekceważyć.

Kampania wielopoziomowa nie powinna się obejść bez masztów flagowych pozwalających na zapisanie się w pamięci konsumenta oraz utrwalenie obecności marki w percepcji. Wizerunek siedziby, stacji, fabryki czy warsztatu mówi dużo o podejściu do klienta. Postaw na sprawdzone rozwiązania w brandingu!

Poniżej zostały przedstawione rodzaje aluminiowych masztów segmentowych znajdujących się naszej ofercie. Są to najtańsze maszty aluminiowe związane na stałe z gruntem – czyli do stosowania przez cały rok np. przed siedzibą firmy – i wymagają w większości przypadków osadzenia ich w fundamencie. Opisy pozwolą Państwu szybko zaznajomić się z dostępnymi rozmiarami, szczegółami konstrukcji i użycia oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które dostarczamy na szeroką skalę.

Dostępne są cztery wersje aluminiowych masztów segmentowych:

strzalka   Maszty aluminiowe, segmentowe STANDARD

Maszt aluminiowy, segmentowy Standard
Dostępna wysokość: 6m, 8m, 9m, 10m, 12m

Flaga zawieszana jest na lince poprowadzonej na zewnątrz masztu, która mocowana jest na knadze na wysokości około 1,5 m. Mocowanie linki za pomocą węzła żeglarskiego. Maszt montowany do fundamentu za pomocą tulei lub zawiasu montażowego. Zwieńczenie w postaci grzybka lub opcjonalnie inne.

Do pobrania:

filetype_pdf Karta produktu    filetype_pdf Instrukcja montażu    filetype_pdf Instrukcja użytkowania

strzalka   Maszt aluminiowy, segmentowy SUPER

Maszt aluminiowy segmentowy Super
Dostępna wysokość: 6m, 8m, 9m, 10m, 12m

Dzięki lince poprowadzonej wewnątrz masztu likwidowany jest ewentualny hałas związany z obijaniem się linki o maszt. Wewnętrzna knaga samozaciskowa uniemożliwia zdjęcie i kradzież flagi (knaga zamykana jest na kluczyk imbusowy). Istnieje możliwość montażu wciągarki taśmowej w miejscu knagi. Maszt montowany na betonowym podłożu za pomocą w tulei lub zawiasu montażowego. Standardowo maszt zwieńczony grzybkiem z tworzywa lub za dopłatą głowicą obrotową.

Do pobrania:

filetype_pdf Karta produktu    filetype_pdf Instrukcja montażu    filetype_pdf Instrukcja użytkowania

strzalka   Maszt aluminiowy, segmentowy SUPER WINDTRACKER (z ramieniem)

Maszt segmentowy Super Windtracker
Dostępna wysokość: 6m, 8m, 9m, 10m, 12m

Jest to połączenie masztów Super + Banner. Masz wyposażony w głowicę obrotową + ramię opuszczane przy pomocy linki prowadzonej wewnątrz masztu i zamykanej w knadze wewnętrznej.  Dzięki takiemu rozwiązaniu flaga jest eksponowana nawet przy bezwietrznej pogodzie. Montaż ramienia na lince umożliwia jego opuszczenie przez co do zmiany flagi nie jest konieczne kładzenie masztu na ziemię. Maszt do podłoża montowany jest jak inne maszty aluminiowe, czyli przy pomocy tulei montażowej lub zawiasu.

Do pobrania:

filetype_pdf Karta produktu    filetype_pdf Instrukcja montażu   filetype_pdf Instrukcja użytkowania

strzalka   Maszt aluminiowy, segmentowy BANNER (z ramieniem)

Maszt segmentowy Banner
Dostępna wysokość: 6m, 8m, 9m, 10m, 12m

Maszt nie posiada linki, więc aby zdjąć flagę należy położyć maszt na ziemię i wsunąć flagę na obrotowe ramię przymocowane do głowicy na szczycie masztu. Dodatkowo w zestawie obejmy oraz obciążnik do flagi. Mocowanie masztu do fundamentu betonowego przy pomocy tulei lub zawiasu montażowego. Zwieńczeniem masztu jest głowica obrotowa z ramieniem.

Do pobrania:

filetype_pdf Karta produktu    filetype_pdf Instrukcja montażu    filetype_pdf Instrukcja użytkowania

Inne produkty które mogą Cię zainteresować
Zobacz ofertę flag firmowych   strzalka
Zobacz ofertę masztów przenośnych   strzalka