strzalka Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Ciężko w kilku zdaniach wymienić wszystkie zalety współpracy z nami ale postaramy się ułatwić Państwu wybór nas jako odpowiedniego partnera do współpracy.

strzalka   Doświadczenie

Na rynku działamy od 1997r. W tym czasie dostarczyliśmy naszym Klientom kilka tysięcy masztów i kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych flag. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i za granicą. Przez kilkanaście lat zbudowaliśmy wiodącą markę na polskim rynku flag i masztów.

strzalka   Bezkonkurencyjna jakość

Produkujemy flagi o maksymalnym nasyceniu barw, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Możemy uzyskać przelew zadruku na poziomie 100%. Używamy najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić flagom wytrzymałość, wyrazistość kolorów i efektowny wygląd.

Tak drukujemy flagi

strzalka   Realizacja już od 24h

Duże możliwości produkcyjne pozwalają nam działać błyskawicznie. Flagi reklamowe wykonujemy w 2-3dni, maszty nawet w 24h.

strzalka   Nietypowe projekty

Podejmujemy się realizacji nietypowych, skomplikowanych, również na potrzeby trudnych i ekstremalnych warunków. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.
Jako jedni z nielicznych w Polsce dostarczyliśmy i zamontowaliśmy maszty o wysokości 20m wraz z flagą 6x9m

strzalka   Transport, montaż i serwis

Zapewniamy transport zamówionych produktów w dowolne miejsce w kraju oraz ich montaż. Posiadamy montażystów w różnych rejonach Polski. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

strzalka   Tylko fachowcy

U nas obsługują Państwa specjaliści, którzy w branży flag i masztów pracują od wielu lat. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym. Odpowiemy na każde pytanie.